Automechanika 2016 Fuarındayız.

ERİŞİM KABLO olarak siz değerli müşterilerimiz için yerimizi aldık.Her yıl İstanbulda gerçekleştirilen Otomotiv sektöründe önemli organizasyonlar arasında gösterilen , Automechanica 2016 fuarına katılan firmamız ürünlerini dünyanın her yerinden gelen ziyaretçilerle buluşturdu.07-10 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenen fuarda ziyaretçilere, firmamız hakkında bilgiler verilirken, zayıf akım sektöründe ve otomotiv sektöründe sahip olduğu özellikler,yeni ürünler ve son yeniliklerden bahsedilmiştir.

Detay
image01

Türkiyede bir ilk! Spiral Takviye Kablosu

Her geçen gün büyüyen ürün yelpazemize bir yenisini daha ekledik ve fuardaki müşterilerimize ve ziyaretçilerimize tanıtma fırsatı bulduk.türkiyede ilk olarak Erişim Kablo farkı ile hayata geçecek olan spiral takviyeler müşterilerimiz tarafından büyük ilgi çekmiştir.Yüksek kılıf direnci olan malzemeden yapılan bu kablolar uzun süre yapısını koruması aşınma,yırtılma,yağlara,düşük sıcaklıklara ve az yer kaplaması ön planda tutulmak üzere tasarlanmıştır.Kesit olarak tamamı bakır olan 10-16-25-35-50 mm2  kesitler planlanmıştır.Yeniliklerden haberdar olmak için bizimle irtibatta kalın.

Detay
image01

Erişim Kablo 10. Yılında

2006 Yılında kurulan firmamızda her gün ürün kalitemize,ürün yelpazemize eklemler yaptık. Eğitimli personele ve teknolojiye birinci derece önem gösterdik.bunun meyvesi olarak bizimle yola çıkan ve bu yolda tanıdığımız müşterilerimizle çalışmaya devam ettik. Geride bıraktığımız bu 10 yıl sürecinde sizlere, kaliteli, hızlı ve  ekonomik ürünler sunduk. Sürekli ileriye yönelik çalışmalarımızda gerek ürün yelpazemiz, gerekse teknolojik alanlardaki yeniliklerimizle yolumuza aralıksız devam etmekteyiz. Bu yolda bizleri yalnız bırakmayan değerli müşterilerimizle nice on yılları geride bırakmamız dileğiyle.Teşekkür ve Saygılarımızla

Detay
image01

10.Yılımızda Yeniledik!

Her geçen gün büyüyen ve genişleyen ürün yelpazemizi daha yakından takip edebilmeniz açısından web sitemizi takip edebilir, online kataloğumuzu indirebilir, soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Baskılı kataloğumuz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Detay
image01

2015 Geleneksel Futbol Turnuvası

Genel kapsamlı futbol turnuvamızda ERİŞİM KABLO olarak şampiyonluğumuzu kutlamaktayız. Bu kapsamda tüm sporcularımıza gösterdikleri gayretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Detay
image01

2015 Automechanika Fuarına Katıldık

Automechanika fuarında ERİŞİM KABLO olarak siz değerli müşterilerimiz için yerimizi aldık.

Detay
image01

Türkiye İstatistik Kurumu

Teşekkür Belgemiz

Detay
image01

Kablolarınız Üretim Hatlarımızda

Kablolarınız Üretim Hatlarımızda 

Detay
image01
Fiyat Listesi
Piyasalar
Dolar: 5,5660TL
Euro: 6,2059TL